LVI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Biuletyn Informacji Publicznej

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - LVI Liceum Ogólnokształcące > Menu Przedmiotowe > Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw > ESP e-PUAP

ESP e-PUAP

  Drukuj
 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP) to dostępny publicznie środek komunikacji elektronicznej służący do przekazywania informacji w formie elektronicznej do podmiotu publicznego przy wykorzystaniu powszechnie dostępnej sieci teleinformatycznej.

 W LVI Liceum Ogólnokształcącym im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Warszawie funkcja Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) realizowana jest przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP)

 Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Warszawie na ePUAP: /LO-056/SkrytkaESP

 W celu skorzystania z ESP niezbędne jest posiadanie indywidualnego konta na platformie ePUAP oraz elektronicznego certyfikatu kwalifikowanego lub profilu zaufanego na ePUAP w celu podpisywania przesyłanych dokumentów.

 Pismo ogólne można wysłać wchodząc na stronę główną ePUAP:

Strona główna > Najnowsze usługi > Pismo ogólne do podmiotu publicznego

lub wybierając link    ESP e-PUAP

Po przejściu do formularza należy wybrać podmiot do którego ma zostać wysłane pismo wpisując w pole Ustaw/zmień adresata minimum 4 znaki nazwy podmiotu, poniżej pokaże się lista z wszystkimi podmiotami zgodnymi z tym co zostało wpisane we wspomnianym polu. W naszym przypadku wpisujemy LVI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego lub kod pocztowy 02-495 . Po wypełnieniu wszystkich danych należy przygotowany dokument podpisać profilem zaufanym ePUAP lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku skorzystania z profilu zaufanego zostaniemy poproszeni o wpisanie kodu autoryzacyjnego przesłanego SMS na telefon komórkowy wskazany podczas rejestracji swojego konta na ePUAP.

 Akceptowalne formaty załączników to: DOC, RTF, XLS, TXT, BMP, JPG, PDF.

 Wielkość wszystkich załączników dołączonych do formularza nie może przekroczyć 500 MB.

 UPO - Urzędowe Poświadczenie Odbioru zostaje wystawione w przypadku wysłania dokumentów podpisanych profilem zaufanym ePUAP lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Poświadczenie zostanie przesłane na adres e-mail na platformie ePUAP. Poświadczenie zawierać będzie pełną nazwę Liceum, datę i czas doręczenia dokumentu oraz datę i czas wytworzenia Urzędowego Poświadczenia Odbioru
 
 
Wprowadził Mazurek Marzena (LVI L.O. im. Rotmistrza Pileckiego) 29-03-2021
Aktualizujący Mazurek Marzena (LVI L.O. im. Rotmistrza Pileckiego) 29-03-2021
Zatwierdzający Żeromska Beata (LVI LO) 29-03-2021
Publikujący Bartold Jan (Gabinet Prezydenta (GP)) 29-03-2021
Liczba odwiedzin: 33
Rejestr zmian